Fotovoltaické panely

Dodáme Vám fotovoltaické panely nové generace s plně integrovanou technologií sběrnice SmartWire Connection technology, zvyšující efektivitu solárních článků.

Evropská továrna, produkující tyto fotovoltaické panely poslední generace s patentovanou technologií vyvinutou ve Švýcarsku, byla uvedena do provozu v roce 2015.

Solární panely FreeVolt nabízejí optimální poměr výkon/cena, delší životnost a vyšší účinnost než fotovoltaické panely předchozí generace.

pv_panel_smartwire
swct

SmartWire technologie napojení článku

Ve srovnání s běžnou technologií spojení solárních článků, Meyer Burger SmartWire Connection Technology poskytuje zvýšený energetický přínos až 7% pro solární články po zapouzdření v panelu. To je umožněno hustotou kontaktní matrice, která dosahuje 2660 kontaktních míst na solární článek. Na rozdíl od standardní techniky spojů v článku, kde každý spoj (prst) směřuje elektrický proud na sběrnici, se SmartWire Connection Technology jsou všechny vodivé dráhy navzájem propojeny na povrchu buňky. Vodiče jsou elektricky spojeny v těsné mřížce, která dokonce omezuje důsledky vzniku mikrotrhlin v článku, což v případě technologie sběrnic negativně ovlivňuje výkon článků. Výsledkem je zvýšení výnosu okolo 1% ve výkonu panelu.

První výrobní linka pro technologii SmartWire Connection Technology v Evropě

Švýcarská společnost Meyer Burger Technology Ltd. se stala technologickým partnerem dodávky a instalace první evropské výrobní linky na výrobu fotovoltaických panelů poslední generace, využívající technologii SWCT.

panely